Jakie gry planszowe zabrać w podróż?

Jakie gry planszowe zabrać w podróż?


  • Udostępnij na Pinterest

Wielogodzinna podróż potrafi być nużąca. Warto zabić czas spędzony w pociągu, autobusie czy samolocie, zabierając ze sobą interesujące gry planszowe. Ich producenci zdają sobie sprawę, że jest to świetny sposób na rozrywkę podczas jazdy, toteż często oferują pomniejszone wydania swoich sztandarowych produktów.

Zabijaj czas w podróży, grając w klasykę planszówek!

Kieszonkowe wersja planszówek można bez problemu zmieścić w plecaku podróżnym, a potem rozłożyć je na stoliku w każdym środku transportu. Jadąc do miejsca przeznaczenia, możemy grać w warcaby, szachy czy chińczyka. W sklepach znajdziemy także miniaturowe edycje najpopularniejszych gier, takich jak Monopoly, Scrabble, Statki itd. Niewielkie rozmiary opakowań sprawiają, że w drogę można ze sobą zabrać nawet kilka różnych planszówek! W ten sposób urozmaicimy sobie długą podróż do miejsca docelowego, dzięki czemu minie nam ona w mgnieniu oka.

Możesz świetnie się bawić – nieważne, ile masz lat!

Gry planszowe są tworzone z myślą o użytkownikach cechujących się różnym wiekiem. Na półkach sklepowych znajdziemy zarówno proste gry dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i skomplikowane logiczne planszówki przeznaczone dla nieco starszego odbiorcy. Niezliczona ilość dostępnych gier sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na zainteresowania! Wspólna zabawa także pozwoli na zacieśnienie relacji pomiędzy członkami grupy, co na pewno pozytywnie wpłynie na atmosferę w dalszej części wyjazdu. Dlatego pamiętajcie, by spakować do plecaka swoje ulubione planszówki!