Skuteczna motywacja

jak ruszyć z miejsca i realizować swoje cele

To szkolenie już się odbyło

(i było świetne!)

Byłeś/aś na nim? Napisz nam, jak Ci się podobało.

Jeśli:

 • Masz nawyk odkładania działania na później,
 • W Twoim życiu jest dużo pożeraczy czasu przez co nie zajmujesz się zaplanowanym działaniem,
 • Masz słomiany zapał, szybko się poddajesz pomimo początkowych chęci,
 • Masz problem z dokańczaniem rozpoczętych zadań,
 • Robisz plany i wymyślasz, ale nie podejmujesz działania i twoje marzenia i cele pozostają jedynie w sferze marzeń.
 • Szybko się męczysz, zniechęcasz i czujesz, że działasz na przysłowiowe „pół gwizdka”.

…to jest to dobry powód, aby uczyć się skutecznych strategii motywowania się, po to żeby ruszyć z miejsca i realizować swoje cele i marzenia.

Extreme ride

Motywacja to kwestia odpowiednich nawyków w działaniu i odpowiedniego nastawienia wewnętrznego – na klubie dowiesz się jak skutecznie wpływać na własną motywację, a dokładniej:

 1.  Co robić by rozpoczynać swoje działania od razu i rezygnować z nawyku odkładania na później,
 2. Nauczymy Cię jak działa motywacja OD i DO.
 3. Przeprowadzisz proces analizy własnej motywacji i dowiesz się w jaki sposób odnajdywać przyczynę problemów u siebie w danym kontekście.
 4. Poznasz najbardziej fundamentalne zasady budowania motywacji. Otrzymasz je w postaci krótkiej i konkretnej listy, którą wystarczy zweryfikować przy zabieraniu się do działania.
 5. Dowiesz się w jaki sposób za pomocą różnych pomocy w postaci muzyki, filmów, cytatów, zdjęć, przypomnień na poczcie i w telefonie – budować tzw. motywację emocjonalną – czyli energię do działania potrzebną już teraz, natychmiast!
 6. Na przykładzie wybranego celu w swoim życiu nauczysz się budować stabilną i silną motywację opartą na wartościach.
 7. Pokażemy Ci jak i kiedy korzystać z pytań "Dlaczego?", "Po co?".
 8. Poznasz rewelacyjną metodę "5 minut", dzięki której trudne cele staną się łatwiejsze, a ty szybciej ruszysz z miejsca.

Wymówki, sabotaże, wytłumaczenia i oszukiwanie samego siebie odejdą do lamusa, a Ty dasz sobie okazję z ulgą, spokojem i determinacją działać i przybliżać się w stronę upragnionego celu, zamiast błądzić bez celu, tracąc minutę za minutą.

6 najważniejszych powodów, dlaczego warto z nami być:

 • Dbamy o jakość szkoleń, dlatego trenerzy którzy je prowadzą posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz coachingów.
 • Poznasz wiele osób interesujących się rozwojem osobistym oraz wieloma innymi dziedzinami życia. Od Ciebie będzie zależało, w którą stronę pokierujesz waszą znajomość.
 • Jeśli któraś kwestia poruszana na szkoleniu będzie niejasna lub będziesz miał dodatkowe pytania, będziesz miał możliwość dostania odpowiedzi od trenera prowadzącego klub.
 • Zapłacisz dużo mniej za klub rozwoju niż za podobny czas spędzony na pełnych szkoleniach. Jednym z elementów idei klubów jest, dzielenie się wiedzą z większą ilością osób.
 • Specjalnie zaprojektowane ćwiczenia, dzięki którym będziesz poznawał temat od strony praktycznej.
 • Wyjątkowa atmosfera i otwartość, która panuje na Klubach Futuro, daje komfort uczenia się zarówno dla nowych, jak i doświadczonych uczestników.

Przegapiłeś to szkolenie?

Subskrybuj newsletter Dni Rozwoju Futuro - powiadomienia o nadchodzących szkoleniach i warsztatach, video z wydarzeń, ciekawe informacje... Bądź na bieżąco.