Inteligencja Emocjonalna

To szkolenie już się odbyło

(i było świetne!)

Byłeś/aś na nim? Napisz nam, jak Ci się podobało.

Poznaj jak działają i naucz się zarządzać swoimi emocjami


Gniew, frustracje, stres, lęk i wiele innych negatywnych emocji towarzyszy nam każdego dnia. Każdy doświadcza ich w różnej intensywności i częstotliwości. Sam doskonale wiesz, jak wpływają na Twoje samopoczucie i jakość życia:

stres

Stres na rozmowie kwalifikacyjnej czy egzaminie sprawia, że tracisz dostęp do swojej wiedzy, inteligencji i kreatywności;

gniew

Gniew zaognia kłótnie, które mogą prowadzić do rozpadu relacji;

strach

Strach przed przełożonym czy kimś innym sprawia, że stajesz się uległy i boisz się wyrazić swoje zdanie, robiąc coś czego wcale nie chcesz robić;

strach

Utrzymujący się lęk lub niepokój nie pozwala Ci czerpać przyjemności z życia i czuć się tak jak chciałbyś się czuć;

Inteligencja emocjonalna (EQ)

to kompetencje pozwalające rozpoznać stany emocjonalne własne oraz innych osób. To także zdolności zarządzania własnymi emocjami i radzenia sobie ze stanami emocjonalnymi innych osób.

Klub jest podzielony na 3 moduły:

Moduł 1

networking +

nowe kontakty prywatne i biznesowe
nowe możliwości uczenia się od innych

(po zapisie na klub dostaniesz od nas pełną instrukcję z możliwościami oraz dokładne sposoby na skorzystanie z tego modułu w 100%)

Moduł 2

szkolenie

5,5 h szkolenia z Inteligencji emocjonalnej
profesjonalny trener
praktyczne ćwiczenia
szkolenie kończy się zadaniami, dzięki którym rozwijasz temat poza kontekstem szkolenia, rozwijasz umiejętności w życiowych kontekstach

Moduł 3

webinar

podsumowanie prac domowych i Waszych osiągnięć
sesja pytań i odpowiedzi
kolejne zadania dla Twojego rozwoju Inteligencji Emocjonalnej

Niewiele osób potrafi świadomie zarządzać swoimi emocjami. Reagują automatycznie, przez co nie mają kontroli nad swoim życiem. Dodatkowo – brak rozwiniętej inteligencji emocjonalnej oddala człowieka od osiągnięcia upragnionego sukcesu, celów i dobrego samopoczucia. Nie wie, jak jego zachowania wpływają na stany emocjonalne innych osób, przez co nie potrafi wywierać na nich wpływu i motywować innych do działania. Zraża do siebie ludzi, nie potrafi zbudować bliskich relacji i napotyka na opór w drodze realizacji swoich celów. Nie potrafi wpływać na swoją motywację, przez co stoi w miejscu, kiedy inni z powodzeniem osiągają to, co sobie zaplanowali.

Dlatego jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad swoimi emocjami i życiem, zmniejszyć poziom stresu w swoim życiu, pozbyć się lęku i zacząć doświadczać większej ilości pozytywnych uczuć - zainwestuj w swoją Inteligencję Emocjonalną i przyjdź na klub Futuro.

Dzięki temu zaczniesz budować lepsze relacje z innymi, a także generować motywację do działania by łatwiej i przyjemniej osiągać swoje cele!


Program szkolenia:

  1. Dowiesz się czym są poziomy neurologiczne, czyli jak zbudowany jest umysł i jak każdy z poziomów wpływa na nasze emocje i zachowania;
  2. Wyćwiczysz swoje współodczuwanie, alby lepiej rozumieć emocje innych osób i polepszyć dzięki temu jakość swojej komunikacji;
  3. Poznasz proste techniki pracy z umysłem, by wpływać na swoje stany emocjonalne np. zmniejszać stres i zwiększać motywację;
  4. Dowiesz się jak ćwiczyć swój umysł, by kierować się zdrowym rozsądkiem zamiast emocjami. Pozwoli Ci to podejmować mądre i przemyślane decyzje oraz tworzyć lepsze relacje z innymi;
  5. Nauczysz się odzyskiwać spokój i wzmacniać swoją pewność siebie;

Trenerzy prowadzący kluby:


Tomasz Kwieciński

Tomasz Kwieciński

Kraków / Katowice

Poznaj trenera
Rafał Daniluk

Rafał Daniluk

Poznań

Poznaj trenera
Łukasz Bieliński

Łukasz Bieliński

Warszawa

Poznaj trenera
Przemek Huminiecki

Przemek Huminiecki

Łódź

Poznaj trenera
Paweł Szymków

Paweł Szymków

Wrocław

Poznaj trenera
Paweł Rawski

Paweł Rawski

Lublin

Poznaj trenera

7 najważniejszych powodów, dlaczego warto z nami być:

Dbamy o jakość szkoleń, dlatego trenerzy którzy je prowadzą posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz coachingów.
Poznasz wiele osób interesujących się rozwojem osobistym oraz wieloma innymi dziedzinami życia. Od Ciebie będzie zależało, w którą stronę pokierujesz waszą znajomość.
Jeśli któraś kwestia poruszana na szkoleniu będzie niejasna lub będziesz miał dodatkowe pytania, będziesz miał możliwość dostania odpowiedzi od trenera prowadzącego klub.
Zapłacisz dużo mniej za klub rozwoju niż za podobny czas spędzony na pełnych szkoleniach. Jednym z elementów idei klubów jest dzielenie się wiedzą z większą ilością osób.
Specjalnie zaprojektowane ćwiczenia, dzięki którym będziesz poznawał temat od strony praktycznej.
Wyjątkowa atmosfera i otwartość, która panuje na Klubach Futuro, daje komfort uczenia się zarówno dla nowych, jak i doświadczonych uczestników.
Otrzymasz certyfikat udziału w szkoleniu (wystawiamy go na prośbę uczestnika zgłoszoną przy wejściu na szkolenie)

Przegapiłeś to szkolenie?

Subskrybuj newsletter Dni Rozwoju Futuro - powiadomienia o nadchodzących szkoleniach i warsztatach, video z wydarzeń, ciekawe informacje... Bądź na bieżąco.