Dynamika relacji

Dynamika relacji

Nasze życie to nieprzerwane tworzenie relacji. Robimy to raz lepiej, raz gorzej, ale zwykle zupełnie nieświadomie. Z tego powodu często wpadamy w pułapkę ról społecznych, które nie przystają do naszej pozycji. Kobiety nieświadomie zaczynają „matkować” swoim partnerom, co prowadzi do utraty ich zainteresowania, a mężczyźni wchodzą w rolę „ojca” i wywołują poczucie bezradności u partnerek. To jedynie przykładowe pułapki.

W tego typu gry relacyjne wchodzimy nieustannie, kompletnie tego nie zauważając. Nie zauważamy też procesu wzajemnego interpersonalnego tworzenia. Autor nie może istnieć bez czytelnika, mąż bez żony, czy sprzedawca bez kupca. Jednak, czy jesteś świadomy tego, jakie role przyjmujesz w zależności od sytuacji społecznej? Czy Twój sposób myślenia o relacjach i idące za nim zachowania, sprzyjają budowaniu upragnionych relacji, czy jednak są one poza Twoją kontrolą?

Jeśli chcesz świadomie przyjrzeć się swoim relacjom i procesowi ich tworzenia oraz dowiedzieć się, w jaki sposób go kreować, masz ku temu doskonałą okazję.

Dzięki temu szkoleniu:

  • Przeanalizujesz, dlaczego przy niektórych osobach czujesz się odprężony i spokojny, a przy innych tego brakuje.
  • Zrozumiesz, jak ogromny wpływ mają na Ciebie osoby, z którymi przebywasz najczęściej.
  • Dowiesz się, jak nie powielać błędów ze wcześniejszych relacji. Zamiast tego będziesz wyciągał z nich konkretne wnioski, które będą dla Ciebie niesamowicie przydatnymi lekcjami, by w przyszłości tworzyć z drugą osobą znacznie bliższą więź.
  • Poznasz najczęstsze przyczyny powstawania konfliktów, które często mogą kończyć się rozpadem znajomości. Co najważniejsze, poznasz konkretne metody, by zawczasu temu zapobiegać.
  • Dowiesz się, jak świadomie dbać o relacje w Twoim życiu oraz jak od samego początku tworzyć je tak, by były dobre dla obu stron.
  • Dowiesz się, dlaczego partnerzy czasem manipulują sobą nawzajem, co często jest zupełnie nieświadome, a w dłuższej perspektywie czasu prowadzi do zerwania znajomości. Będziesz wiedział, na co zwracać uwagę, by nigdy nie wejść w ten nieprzyjemny rodzaj gry związkowej.
  • Zrozumiesz, dlaczego przyciągasz do siebie takie, a nie inne osoby.

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy Ci wysoką jakość szkolenia - jednakże, jeśli nie spełni ono Twoich oczekiwań, podczas pierwszej przerwy - najpóźniej 1,5 h po rozpoczęciu zgłoś swoją rezygnację z kontynuowania szkolenia koordynatorowi Futuro, a otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.

Uwaga - tylko do soboty 13.06 do godziny 23:59 możesz odebrać swoją wejściówkę na warsztat podczas Dnia Rozwoju Futuro we Wrocławiu w promocyjnej cenie 37 zł. Po tym terminie zaczyna obowiązywać standardowa cena - 49 zł.

Zapisz się

Żeby dowiedzieć się jak wygląda szkolenie, poznać trenerów i szczegóły logistyki zjedź niżej.

Jak wygląda szkolenie?

Warsztaty są podzielone na 3 moduły:

1. Networking+

nowe kontakty prywatne i biznesowe
wymiana doświadczeń i wsparcie grupy

2. Szkolenie

merytoryczna wiedza
profesjonalny trener
praktyczne ćwiczenia
zadania do pracy własnej, dzięki którym uczysz się dalej w życiowych sytuacjach

3. Podsumowanie

najważniejsze wnioski
praca w grupach
czas na dodatkowe pytania

Trener prowadzący szkolenie

Paweł Rawski

Paweł Rawski

Trener i coach relacji damsko-męskich

Specjalista w temacie relacji z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich. Często rozwiązuje też problemy z innych obszarów, jak np. wprowadzanie trwałych zmian w życiu, kontrola stresu, radzenie sobie z trudnymi emocjami, czy wewnętrznymi konfliktami, uważając, że podejście holistyczne jest najskuteczniejsze. Pracę swoją opiera na sprawdzonych narzędziach, łącząc metody coachingowe z terapeutycznymi.

Strona Pawła:

www.pawelrawski.pl


Gdzie i kiedy?

Wrocław
19 czerwca 1730 - 2100
Politechnika Wrocławska, sala 2.17, budynek C-13

Inwestując w Dni Rozwoju Futuro, otrzymujesz:


30-minutowy moduł networking+

łącznie 3,5 godziny szkolenia z profesjonalnym trenerem

w tym 20-30 minut podsumowania - jak przenieść wiedzę na praktykę

Twoja inwestycja:

Bilet przy zakupie on-line już od 37 zł. Na miejscu w dniu szkolenia 59 zł.

przychodząc ze znajomymi, płacicie mniej (wskaż liczbę biletów przy rezerwacji, by skorzystać z promocji)

UWAGA: ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Uwaga - tylko do soboty 13.06, do godziny 23:59 możesz odebrać swoją wejściówkę na warsztat podczas Dnia Rozwoju Futuro we Wrocławiu w promocyjnej cenie 37 zł. Po tym terminie bilet można zakupić online w kwocie 49 zł. W dniu szkolenia na sali bilet kosztuje 59zł.

Rezerwuj miejsce

Dlaczego taka cena?

Jak widzisz, nie jest to wysoka stawka i praktycznie każdego stać na to, żeby przyjść na Dni Rozwoju Futuro. Nie planujemy tego zmieniać w przyszłości, ponieważ naszym głównym celem jest inspirowanie ludzi do zmiany swojego życia na lepsze oraz promowanie idei rozwoju osobistego w Polsce. Chcemy umożliwić każdemu, kto chciałby poznać tę dziedzinę, dostęp do rzetelnej wiedzy na najwyższym poziomie, która pomoże mu lepiej zrozumieć siebie, świadomie tworzyć swoje życie i brać z niego to, co najlepsze.

Tak więc, jeśli kiedykolwiek słyszałeś o rozwoju osobistym, jesteś zaciekawiony tematem i chciałbyś się przekonać, czy to jest coś dla Ciebie, przyjdź na najbliższe szkolenie. Oprócz ciekawej wiedzy i użytecznych narzędzi spotkasz wielu ludzi, którzy mają podobne zainteresowania oraz spędzisz czas w miłej atmosferze.

Żeby zapisać się na najbliższe Dni rozwoju wystarczy, że klikniesz na przycisk "rezerwuję miejsce".


Masz pytania? Zwróć się do koordynatora w Twoim regionie

Wrocław

Dorota Rusakiewicz - Futuro Wrocław
Dorota Rusakiewicz
tel. 531 367 162

7 najważniejszych powodów, dla których warto z nami być

Masz gwarancję wysokiej jakości szkoleń - prowadzą je trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu i coachingu.
Poznajesz wiele pozytywnie zakręconych osób, interesujących się rozwojem osobistym. Możesz zdobyć przyjaciół, którzy będą dla Ciebie inspiracją i motywacją do rozwoju!
Na początku szkolenia otrzymujesz test budujący Twoją świadomość siebie.
Oszczędzasz pieniądze w porównaniu z w pełni komercyjnymi szkoleniami. Ideą Dni Rozwoju jest, by docierać z wiedzą do szerokiego grona osób.
Natychmiastowe przejście od teorii do praktyki - specjalnie zaprojektowane ćwiczenia pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę w Twoim życiu.
Wyjątkowa atmosfera i otwartość uczestników i trenerów - masz pełen komfort uczenia się w optymistycznym i wspierającym środowisku.
Otrzymujesz certyfikat udziału w szkoleniu (na prośbę zgłoszoną przy wejściu na szkolenie)

Twoja inwestycja:

Bilet przy zakupie on-line już od 37 zł. Na miejscu w dniu szkolenia 59 zł.

przychodząc ze znajomymi, płacicie mniej (wskaż liczbę biletów przy rezerwacji, by skorzystać z promocji)

UWAGA: ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Uwaga - tylko do soboty 13.06, do godziny 23:59 możesz odebrać swoją wejściówkę na warsztat podczas Dnia Rozwoju Futuro we Wrocławiu w promocyjnej cenie 37 zł. Po tym terminie bilet można zakupić online w kwocie 49 zł. W dniu szkolenia na sali bilet kosztuje 59zł.

Rezerwuj miejsce