Akcja-komunikacja

Akcja-komunikacja

Każdy z nas pragnie wieść życie, które przynosi spełnienie nam, naszym bliskim oraz wszystkim osobom, z którymi się spotykamy, jednak nie każdy wie jak w pełni to robić. W szkołach uczono nas matematyki, chemii, historii, fizyki, ale nie poświęcano czasu na jedną z najbardziej potrzebnych nam umiejętności – komunikację międzyludzką… a to ona jest właśnie kluczem do budowania satysfakcjonujących relacji, a w konsekwencji – satysfakcjonującego życia.

Codziennie rozmawiamy – z innymi osobami w domu lub w pracy oraz z samymi sobą w duchu, ale czy robimy to świadomie? Czy wiemy jak prawidłowo komunikować się z ludźmi, by uzyskać zamierzone efekty? Czy wiemy jak słuchać, by rozmówcy czuli się zrozumiani? Czy wiemy jak mówić, by być zrozumianym?

Jeśli chcecie polepszyć swoje umiejętności w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej, nauczyć się podczas rozmowy być tu i teraz oraz rozsądnie kreować swoje relacje, to jest to szkolenie właśnie dla was.

Dzięki temu szkoleniu:

  • Nauczysz się słuchać innych ze zrozumieniem, gdyż sam zrozumiesz jakie z tego faktu płyną korzyści dla ciebie i twoich rozmówców,
  • Nauczysz się tak przemawiać do ludzi tak, by cię słuchali i byś był w pełni zrozumiany oraz by twoje słowa trafiały do ludzkich serc i zostawały tam na bardzo długo,
  • Dowiesz się jak dzięki dobrej komunikacji budować trwałe relacje i o nie dbać,
  • Stworzysz dla siebie spersonalizowany system komunikacji z innymi, który będzie zawsze sprawny i zadziała nawet pomimo niekorzystnych warunków socjetalnych,
  • Nauczysz się jak dzięki komunikacji negocjować i rozwiązywać konflikty,
  • Zrozumiesz jak świadomie komunikować się z innymi osobami oraz jak w trakcie rozmowy dbać o siebie oraz rozmówców w swoim życiu prywatnym lub jako lider,
  • Nauczysz się jak wykorzystać nabyte umiejętności w pracy nad sobą, w kontaktach z bliskimi oraz w relacjach zawodowych i biznesowych.

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy Ci wysoką jakość szkolenia - jednakże, jeśli nie spełni ono Twoich oczekiwań, podczas pierwszej przerwy - najpóźniej 1,5 h po rozpoczęciu zgłoś swoją rezygnację z kontynuowania szkolenia koordynatorowi Futuro, a otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.

Uwaga - tylko do niedzieli 05.07 do godziny 23:59 możesz odebrać swoją wejściówkę na warsztat podczas Dnia Rozwoju Futuro w Łodzi w promocyjnej cenie 37 zł. Po tym terminie bilet można zakupić online w kwocie 49zł. W dniu szkolenia na sali bilet kosztuje 59zł.

Zapisz się

Żeby dowiedzieć się jak wygląda szkolenie, poznać trenera i szczegóły logistyki zjedź niżej.

Jak wygląda szkolenie?

Warsztaty są podzielone na 3 moduły:

1. Networking+

nowe kontakty prywatne i biznesowe
wymiana doświadczeń i wsparcie grupy

2. Szkolenie

merytoryczna wiedza
profesjonalny trener
praktyczne ćwiczenia
zadania do pracy własnej, dzięki którym uczysz się dalej w życiowych sytuacjach

3. Podsumowanie

najważniejsze wnioski
praca w grupach
czas na dodatkowe pytania

Trener prowadzący szkolenie

http://damianborowski.com/

Damian Borowski

Strona Damiana:

damianborowski.com


Gdzie i kiedy?

Łódź
9 lipca 1730-2100
Sala konferencyjna Społecznego Domu Studenta (al. Politechniki 3a, I piętro)

Inwestując w Dni Rozwoju Futuro, otrzymujesz:


30-minutowy moduł networking+

łącznie 3,5 godziny szkolenia z profesjonalnym trenerem

w tym 20-30 minut podsumowania - jak przenieść wiedzę na praktykę

Twoja inwestycja:

Bilet przy zakupie on-line już od 37 zł. Na miejscu w dniu szkolenia 59 zł.

przychodząc ze znajomymi, płacicie mniej (wskaż liczbę biletów przy rezerwacji, by skorzystać z promocji)

UWAGA: ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Uwaga - tylko do niedzieli 05.07, do godziny 23:59 możesz odebrać swoją wejściówkę na warsztat podczas Dnia Rozwoju Futuro w Łodzi w promocyjnej cenie 37 zł. Po tym terminie bilet można zakupić online w kwocie 49 zł. W dniu szkolenia na sali bilet kosztuje 59zł.

Rezerwuj miejsce

Dlaczego taka cena?

Jak widzisz, nie jest to wysoka stawka i praktycznie każdego stać na to, żeby przyjść na Dni Rozwoju Futuro. Nie planujemy tego zmieniać w przyszłości, ponieważ naszym głównym celem jest inspirowanie ludzi do zmiany swojego życia na lepsze oraz promowanie idei rozwoju osobistego w Polsce. Chcemy umożliwić każdemu, kto chciałby poznać tę dziedzinę, dostęp do rzetelnej wiedzy na najwyższym poziomie, która pomoże mu lepiej zrozumieć siebie, świadomie tworzyć swoje życie i brać z niego to, co najlepsze.

Tak więc, jeśli kiedykolwiek słyszałeś o rozwoju osobistym, jesteś zaciekawiony tematem i chciałbyś się przekonać, czy to jest coś dla Ciebie, przyjdź na najbliższe szkolenie. Oprócz ciekawej wiedzy i użytecznych narzędzi spotkasz wielu ludzi, którzy mają podobne zainteresowania oraz spędzisz czas w miłej atmosferze.

Żeby zapisać się na najbliższe Dni rozwoju wystarczy, że klikniesz na przycisk "rezerwuję miejsce".


Masz pytania? Zwróć się do koordynatora w Twoim regionie

Łódź

Dominika Bielawska - Futuro Łódź
Dominika Bielawska
tel. 731 711 317

7 najważniejszych powodów, dla których warto z nami być

Masz gwarancję wysokiej jakości szkoleń - prowadzą je trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu i coachingu.
Poznajesz wiele pozytywnie zakręconych osób, interesujących się rozwojem osobistym. Możesz zdobyć przyjaciół, którzy będą dla Ciebie inspiracją i motywacją do rozwoju!
Na początku szkolenia otrzymujesz test budujący Twoją świadomość siebie.
Oszczędzasz pieniądze w porównaniu z w pełni komercyjnymi szkoleniami. Ideą Dni Rozwoju jest, by docierać z wiedzą do szerokiego grona osób.
Natychmiastowe przejście od teorii do praktyki - specjalnie zaprojektowane ćwiczenia pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę w Twoim życiu.
Wyjątkowa atmosfera i otwartość uczestników i trenerów - masz pełen komfort uczenia się w optymistycznym i wspierającym środowisku.
Otrzymujesz certyfikat udziału w szkoleniu (na prośbę zgłoszoną przy wejściu na szkolenie)

Twoja inwestycja:

Bilet przy zakupie on-line już od 37 zł. Na miejscu w dniu szkolenia 59 zł.

przychodząc ze znajomymi, płacicie mniej (wskaż liczbę biletów przy rezerwacji, by skorzystać z promocji)

UWAGA: ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Uwaga - tylko do niedzieli 05.07 do godziny 23:59 możesz odebrać swoją wejściówkę na warsztat podczas Dnia Rozwoju Futuro w Łodzi w promocyjnej cenie 37 zł. Po tym terminie bilet można zakupić online w kwocie 49 zł. W dniu szkolenia na sali bilet kosztuje 59zł.

Rezerwuj miejsce